O nás

Kondičný a osobný tréner pre Nitru a okolie. 

V dnešnej uponáhľanej dobe ľudia prestávajú myslieť na svoje zdravie, pričom zdravý pohyb a šport sa dostáva do úzadia ich života a to najmä z časových dôvodov ako aj nedostupnosti možností na vykonávanie pohybových aktivít a cvičenia v ich blízkom okolí. Na webových stránkach a sociálnych sieťach nájdete množstvo príspevkov, komentárov ako aj odborných článkov, ktoré Vás uvedú do sveta pohybu a športu, či už ako športovca amatéra, začiatočníka, alebo ako pokročilého športovca s vytýčenými cieľmi, ktorý chce v športe dosiahnuť konkrétne výsledky. Každý z článkov obsahuje množstvo informácii, ktoré sú svojim obsahom zrozumiteľné. Je ale potrebné uvedomiť si, že nie každý má skúsenosti s cvičením a správnou technikou cvičenia a zároveň ani názvoslovie uvedené v tréningových plánoch nemusí byť každému zrozumiteľné a jasné.

Čo s tým môžete spraviť ?

V prvom rade Vám môže poradiť skúsený tréner s odbornými znalosťami, resp. vysvetliť, čo konkrétne názvoslovie v tréningovom pláne predstavuje, resp. čo pod akým názvom koľkokrát a akým spôsobom budete cvičiť.

Čo to pre Vás znamená ?

Znamená to práve to, že tieto stránky sú určené len pre Vás.

U nás nájdete trénera, ktorý sa o Vás postará, zostaví Vám tréningový plán na mieru a prispôsobí ho Vašim momentálnym fyzickým predispozíciám a schopnostiam. Zároveň Vám vysvetlí ako sa jednotlivé cvičenia správne vykonávajú a vzorovo ich aj ukáže. Bude dozerať nad vykonávaním jednotlivých cvičení, stane sa Vašim osobným trénerom.

Ponúkame individuálne alebo skupinové  cvičenia s cieľom, aby sa pohybové aktivity stali dostupnými pre každého, kto si nemôže dovoliť pre nedostatok času cestovať do väčších miest za cvičením, kde sa nachádzajú fitness centrá a rôzne telocvične.

My prídeme za Vami až k Vám domov, resp. do obcí, v ktorých bývate a trávite svoj voľný čas a v prípade dostatočného množstva záujemcov o pohybové aktivity vieme nájsť riešenie pre efektívne cvičenie so zameraním sa na rozvoj všeobecných pohybových aktivít, kardio cvičenia, cvičenia na redukciu hmotnosti, cieľové cvičenia pre problematické oblasti telesných partií žien ako sú napr. boky, bruško, zadoček a podobne.